REZERVASYON - 0212 325 71 70 - 0552 212 71 70

Sophisticated Method Of Getting Essay Writing Service In Australia https://boards.fool.com/profile/daisyrowley/activity.aspx Smart and practical Way Of Getting I Need Help Writing An Essay About Myself

Restoranımız, İstanbul-Leventte Beşiktaş Çilekli Tesislerinin hemen yanında. Restoranımızın kapasitesi 200 kişilik olup, alanında uzman personeller tarafından hizmet vermekteyiz. Restoranımızda, Antep ve Adana mutfağının eşsiz lezzetlerini tadarken, iş toplantılarınızı gerçekleştirebillord of the flies thesis argumentative statement examplesr, özel günlerinizi kutlayabilir ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Restoranımız 5 salondan oluşmaktadır; ocak başı, kış bahçesi, şömineli salon (sigarasız), vip ve yaz bahçesi olarak tercih edebilirsiniz. Salonlarımız özel organizasyonlara uygun hale getirilir. Restoranımızda alkollü içecekler mevcuttur.

Şalgamlarımızı özel olarak Adana’dan getirmekteyiz. Salonlarımızda Ligtv yayınımız ve Wi-Fi hizmetimiz bulunmakta. En özel yemeklerimizden birisi olan fırında et tavamızı tatmanızı tavsiye ediyoruz. Katmerimizin kaymağını Kilis, fıstığını Gaziantep’ten getirtiyoruz. Menümüzde bulunan lezzetlerin hızlı ve sıcak olarak evinize kadar servisini sağlıyoruz. Restoranımız 12:00-01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.